Київський Національний Університет
Театру, Кіно і Телебачення

3. Зустріч з професором Дублінського Інституту мистецтв, дизайну та технологій Девідом Квіном

02 квітня 2024 року до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого з робочим ознайомчим візитом завітав Девід Квін, професор Дублінського Інституту мистецтв, дизайну та технологій (Institute of Art, Design and Technology, Ireland).

Понад 25 років Девід викладає анімацію. Бере участь у практичних дослідженнях та міжнародній співпраці викладання і навчання у сфері вищої освіти. Координує IADT у двох проєктах міжнародної кредитної мобільності (ICM) і в проєкті ЄС KA2 (DESTIN).

Під час зустрічі з керівництвом Університету – ректором Інною Кочарян та першим проректором Олегом Краттом, ішлося про перспективи міжнародних партнерств між університетами України та Ірландії: з Інститутом мистецтв, дизайну і технологій у Дубліні та європейським альянсом навчальних закладів FilmEU (European universities alliance for Film and Media Arts).

Зауважимо, що це вже не перший візит Девіда Квіна до України. З 2018 року Інститут у Дубліні успішно співпрацює з Сумським державним університетом.

Розширену презентацію Інституту та альянсу FilmEU Девід представив в Інституті екранних мистецтв КНУТКіТ, на якій були присутні директор ІЕМ Ольга Равлюк-Голіцина та завідувачі усіх випускаючих кафедр.

Результатом цієї зустрічі стали перемовини щодо проведення для українських студентів тренінгів ірландськими фахівцями та з’ясування питань, пов’язаних із технічними потребами нашого Університету щодо якісної підготовки майбутніх фахівців. Також Університет отримав запрошення на приєднання до FilmEU.

Маємо сподівання на плідну співпрацю з ірландськими колегами! Далі буде.