Київський Національний Університет
Театру, Кіно і Телебачення

3. Зустріч представників органів студентського самоврядування в МОН України

Зустріч представників органів студентського самоврядування в МОН України

04 квітня 2024 року відбулася зустріч представників органів студентського самоврядування в Міністерстві освіти та науки України.

Заступник Міністра освіти з питань вищої освіти Михайло Винницький та голова комітету з освіти, науки та інновацій Верховної ради України Сергій Бабак представили стратегію реформування вищої освіти. Зокрема йшлося і про мистецькі заклади вищої освіти.

В.о. Голови Студради КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого Ярослав Куровський запевняє:

«Розформування чи будь-якого приєднання нашого університету не буде! Адже ми є одним з унікальних ЗВО в Україні, які здійснюють підготовку у галузі знань «Культура та мистецтво». Щодо НМТ/ЗНО для творчих закладів: це нам потрібно і є обов’язковим для вступу, але не дуже суттєво, адже бал за НМТ/ЗНО становитиме 40% від усього конкурсного вступного балу».