Київський національний університет
театру, кіно і телебачення
іменi І. К. Карпенка-Карого

  1. іконка дім Головна
  2. Новини
  3. Українська анімація у центрі уваги національного телеефіру 
Новини

Українська анімація у центрі уваги національного телеефіру 

Image

Спецпоказ анімаційних фільмів «Нам 30 з гаком», організований Інститутом екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, став героєм сюжету Телеканалу ДІМ.

У репортажі йдеться про майбутнє української анімації, підтримку молодих авторів, розвиток сучасного українського контенту, міжнародне просування анімаційного кіно та підготовку до відзначення 100-річчя української анімації.

Подія об’єднала студентів, викладачів, випускників і представників індустрії навколо важливої професійної дискусії про перспективи галузі та роль мистецької освіти у формуванні нового покоління українських аніматорів.

Своїми думками у сюжеті поділилася ректор Університету Інна Сергіївна Кочарян, наголосивши на важливості розвитку української анімаційної школи, підтримки молодих митців та створення умов для появи конкурентоспроможного українського анімаційного продукту.

Спецпоказ «Нам 30 з гаком» відбувся 5 травня в межах ініціативи Президента України «Тисячовесна».

Посилання на сюжет: Яким буде нове покоління української анімації: спецпоказ “Нам 30 з гаком”