Київський Національний Університет
Театру, Кіно і Телебачення

3. Тренінг з домедичної підготовки в КНУТКіТ

Тренінг з домедичної підготовки в КНУТКіТ

В умовах війни кожен має володіти знаннями з домедичної допомоги. Ці навички знадобляться, щоб надати першу допомогу людині, а можливо, і врятувати їй життя.

З цією метою 17 квітня у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого відбувся тренінг з домедичної підготовки для викладачів і працівників Університету.

Інструктаж про те, як потрібно діяти в екстремальних ситуаціях, провадив інструктор з домедичної підготовки ДФТГ “Лівий Берег – Київ БТО” підрозділу «Сварог» Олег Юрченко.

Після кількагодинного інструктажу, ректор Інна Кочарян вручила університетську подяку для ДФТГ «Лівий Берег – Київ БТО», зауваживши:

«Щодня, ризикуючи собою, ви рятуєте життя українців та ділитесь своїми знаннями з іншим. Дякуємо за вашу мужність та самовідданість, дякуємо за врятовані життя!».