Київський Національний Університет
Театру, Кіно і Телебачення

3. Підписання угоди про співпрацю з Харківською державною академією дизайну і мистецтв

05 квітня 2024 року в КНУТКіТ відбулась зустріч ректора Інни Кочарян з ректором Харківська державна академія дизайну і мистецтв Олександром Соболєвим з метою підписання угоди про співпрацю щодо реалізації спільних проєктів та обміну досвідом.

Передувала цьому зустріч в Національній академії мистецтв України:

там, 4 квітня відбулось відкриття плакатної виставки «Діалоги з Єрмиловим», присвяченої 130-річчю від Дня народження фундатора першої дизайнерської школи України, експериментатора, представника харківської художньої школи Василя Єрмилова (1894-1968). Ініціатор – ХДАДМ за підтримки МКІП України.

Виставку презентували:
▪︎ Олександр СОБОЛЄВ, ректор ХДАДМ, член-кореспондент НАМ України, кандидат мистецтвознавства, професор;
▪︎ Віктор СИДОРЕНКО, президент Національної академії мистецтв України;
▪︎ Віктор ДАНИЛЕНКО, академік НАМУ, ректор ХДАДМ 1999-2021 років, професор;
▪︎ Микола ЯКОВЛЄВ, член Президії НАМ України.

Підтримали ініціативу Харківської державної академії дизайну і мистецтв: ректор Університету Інна Кочарян, в. о. Голови Держагентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольга Россошанська, митці та колеги.

Відвідати виставку можна за адресою: Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 20, Національна академія мистецтв України (Мала зала). Вхід вільний.