Київський Національний Університет
Театру, Кіно і Телебачення

3. Лялькарі на 34-му Міжнародному фестивалі театральних шкіл «Setkání/Encounter 2024», Брно (Чехія)

16-20 квітня 2024 року в Брно (Чехія) відбувся 34-й Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Setkání/Encounter 2024», організований Академією сценічних мистецтв імені Яначека.

Українську театральну школу на фестивалі представив 4-й курс акторів театру ляльок Факультету театрального мистецтва Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.
Карпенка-Карого (худ. кер. – доцент, заслужений діяч мистецтв України Руслан Неупокоєв).

У рамках програми наші студенти представили виставу за мотивами казок Братів Грім «Benzin», яка отримала безліч схвальних відгуків від журі, викладачів, студентів, учасників і гостей. Також карпенківці ознайомились з виставами та перформансами театральних шкіл Чехії, Польщі, Латвії, Сербії, Швейцарії, Австрії, Словаччини, відвідали танцювальні майстер-класи, лекції та вечірні
OFF програми.

25 травня студенти зіграють на глядача виставу «Benzin» востаннє на сцені «Арлекін» Навчального театру КНУТКіТ. Тож не проґавте можливості побачити її на власні очі. Афіша.