Київський Національний Університет
Театру, Кіно і Телебачення

3. День відкритих дверей 2024 та Міжнародний день театру в КНУТКіТ

День відкритих дверей 2024 та Міжнародний день театру в КНУТКіТ

У Міжнародний день театру, який відзначають 27 березня, в КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого відбувся День відкритих дверей 2024.

Першою абітурієнтів привітала ректорка Університету – докторка економічних наук, професорка Інна Кочарян. Інна Сергіївна порадила вступникам вже зараз розпочати плідну підготовку до вступної кампанії 2024: «Чекатиму нашої з вами наступної зустрічі у вересні, на традиційному святі першокурсників – посвяті у студенти. Саме тоді я вітатиму вас у родині карпенківців».

Далі виступив проректор з науково-педагогічної та творчої роботи – доцент, заслужений працівник культури України Василь Білан, який коротко розповів про структуру Університету та передав слово завідувачеві другої кафедри акторського мистецтва та режисури драми – заслуженому діячеві мистецтв України Юрію Висоцькому; ст. викладачеві, заслуженому діячеві мистецтв України Андрію Білоусу; завідувачеві кафедри мистецтва театру ляльок – заслуженому діячеві мистецтв України Руслану Неупокоєву. Кожен з них коротко розповів про напрями, які забезпечують їхні кафедри та дав декілька порад щодо підготовки до творчого конкурсу. Відповідальна секретарка приймальної комісії, ст. викладачка кафедри організації театральної справи імені І. Д. Безгіна Людмила Поляновська повідомила, що від 6 квітня стартують творчі консультації для вступників. Розклад буде оприлюднено незабаром.

На зустрічі з адміністрацією Університету, якою стартував захід, гості могли поставити свої запитання та отримати на них відповіді.

Після цього абітурієнти відвідували відкриті заняття та спеціальні майстер-класи, організовані Інститутом екранних мистецтв та Факультетом театрального мистецтва; отримували консультації за обраною освітньо-професійною програмою; вивчали виставку наших лялькарів-сценографів у фоє корпусу та долучились до святкової програми, яку підготували студенти старших курсів Факультету театрального мистецтва. Нею опікувався 2-АМТіК (А) курс (худ. керівник – народний артист України Олег Замятін; майстерність актора – ст. викладачка першої кафедри акторського мистецтва та режисури драми Лариса Семирозуменко).

Подяка студентам і викладачам за активну участь у організації заходів!

Дякуємо абітурієнтам та їхнім батькам, які завітали до нас з різних куточків України, за увагу до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого! Зустрінемось влітку на творчих конкурсах.

Фото Катерини Шкарбуль та студентів Факультету театрального мистецтва