2. Структура 🢒 Мокрицький Андрій Павлович

Мокрицький Андрій Павлович

• Дисципліни, що викладає:

– звукорежисура
– звукорежисура (запису музики)
– музично-звукове оформлення твору

1986 – закінчив Національну музичну академію імені П.І. Чайковського за спеціальністю фортепіано, отримав кваліфікацію викладача, концертмейстера, соліста камерного ансамблю.

З 1998 – працює викладачем на кафедрі звукорежисури у КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого.

Звукорежисер запису музики, музичний продюсер Будинку Звукозапису Українського радіо. За усю кар’єру має незліченну кількість праць, останніми роками виступає звукорежисером наступних записів :
– для фонду Українського радіо у виконанні Заслуженого симфонічного оркестру Українського радіо під орудою народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка В. Шейка записано оркестрові версії пісень Володимира Івасюка в обробці Івана Небесного
– спільно з ТВ каналом “Культура” здійснено записи концертів 27 травня та 3 червня  у Великому залі ім. Василя Сліпака Національної Музичної академії України. У концертах брали участь Національний Симфонічний Оркестр України, Національна хорова капела “Думка”, солісти Олександр Бойко (баритон), Сергій Бортник (тенор), Дмитро Ткаченко (скрипка), диригент Володимир Сіренко. Прозвучала музика Бориса Лятошинського та Євгена Станковича.
– З Хором Українського радіо ім. Платона Майбороди під орудою Юлії Ткач здійснено запис української повстанської пісні “Зродились ми…” для передачі ТВ каналу “Культура” до Дня Конституції.
– компанією звукозапису Guild Music (Велика Британія) випущено КД творів Сезара Франка для фортепіано з оркестром до 200-річчя композитора.

– компакт диск  вокальних творів українських композиторів з співачкою Зоряною Кушплер (Україна –  Австрія) та оркестром Луганської філармонії, диригент Іван Остапович. Запис здійснено у Львівському Органному залі 6 — 9 серпня 2022 року.
– дві симфонії американського композитора українського походження Романа Придаткевича з Симфонічним оркестром Львівської Національної філармонії, диригент Теодор Кухар. Запис здійснено 1-3 вересня у Концертній залі ім. С. Людкевича Львівської Національної філармонії.
–  25 — 27 вересня 2022 року здійснено записи концертів і оперних вистав у Львівському національному театрі Опери та Балету в рамках фестивалю, присвяченого 150-річчю славетної української оперної співачки Соломії Крушельницької.
–    28 вересня — 2 жовтня здійснено записи концертів у Колонному залі Київської національної філармонії, які проходили в рамках фестивалю Київ Музік Фест
–  10 — 11 листопада 2022 року здійснено запис опери “Катерина” Олександра Родіна в Одеському Національному театрі Опери та Балету
–   6 духовних творів “Милість миру” Кирила Стеценка у виконанні камерного хору “Воскресіння”, м. Івано-Франківськ. Запис здійснено для відеофільму, який знімає  регіональна телекомпанія Івано-Франківська 15 — 18 листопада 2022 року.
Два  ком пакт-диски  видатного композитора українського походження  Томаса де Гартмана, (записані у Львові у вересні 2021 року)  визнано Дисками 2022  Року авторитетним міжнародним інтернет — виданням “MUSICWEB INTERNATIONAL”