3. Стрічка студентів та випускників КНУТКіТ отримала нагороду фестивалю Fort Smith International Film Festival (США )

Вітаємо карпенківців з підкоренням чергової міжнародної фестивальної вершини!

Стрічка студентів та випускників «Мої нещасні коти» отримала нагороду фестивалю Fort Smith International Film Festival (США) у категорії «Найкращий фільм про тварин».

Команда стрічки:

• Ольга Артушевська, студентка магістратури 2 року навчання (ОПП «Режисура ігрового кіно», худ. кер. – доцент, заслужений діяч мистецтв України Валентин Марченко);
  • Катерина Кухарчук, випускниця драматургічного курсу майстерні Олени Терешкової;
  • Дмитро Шовгеля, Микола Шмундир, Соломія Козолуп, студенти 4 курсу (ОПП «Кінооператорство», худ. кер. – викладач кафедри кінооператорства Олександр Кришталович).

Вихованці КНУТКіТ та їхні здобутки, наша найбільша гордість!