3. Участь студентів у Міжнародному етнографічному кінофестивалі «ОКО» 2023 (Болгарія)

Студенти Інституту екранних мистецтв 3-го курсу Катерина Ягодка (ОПП «Драматургія», кер. курсу – ст. викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії Юрій Голіченко) та Ярослав Пушкарчук (ОПП «Кінооператорство», худ. кер. – доцент кафедри кінотелеоператорства Дмитро Тяжлов) брали участь у Міжнародному етнографічному кінофестивалі «ОКО» 2023 (Софія, Болгарія).

Однією з 46 стрічок, які увійшли до програми, став документальний фільм наших студентів «Швидкісний». Це режисерська робота Катерини і операторська – Ярослава, за яку вони отримали спеціальну відзнаку. Посилання на IMDb фільму.

Це вже не перша успішна колаборація Катерини та Ярослава. Раніше ми розповідали про «Річницю» – роботу студентів, відзняту відразу після деокупації Ірпеня. Під час фестивалю у Софії також були показані інші короткометражні фільми карпенківців, з якими вони брали участь на фестивалях раніше.

Бажаємо нашим студентам амбітних планів та підкорення нових фестивальних вершин!