3. Виставу студентів КНУТКіТ визнано найкращою в Туреччині!

Виставу студентів КНУТКіТ визнано найкращою в Туреччині!

З 11 по 20 жовтня в Стамбулі триває V Мiжнародний театральний фестиваль мунiципалiтету Малтепе.

Серед учасників – студенти 3-Г акторського курсу з виставою «УкрДрамКом» за п’єсами М. Куліша та О. Корнійчука (художній керівник – ст. викладач першої кафедри акторського мистецтва та режисури драми, народний артист України Богдан Струтинський; викладачі майстерні – народна артистка України Олена Хохлаткіна, Ігор Ніколаєв; викладач сценічної мови – доцент, заслужена артистка України Тетяна Кобзар).

«УкрДрамКом» – це сценічна композиція з 11 уривків української драматургії, які вже неодноразово встигли оцінити в Україні. Три з них були показаніі на фестивалі в Туреччині в Культурному центрі Тюркан Сайлан.

Фестиваль триває, а карпенківці вже везуть головну нагороду: перемогу в номінації «Найкраща вистава». Її особисто вручав мер Малтепе Ali Kilic, який висловив велику повагу до нашої країни.

Щиро вітаємо наших студентів та Богдана Дмитровича з першими успішними
міжнародними гастролями! Пишаємось, що завдяки студентству про український театр дізнаються за кордоном дедалі більше.