3. Третьокурсники – учасники міжнародного освітнього воркшопу «TEATR BRAMA» (Польща)

У січні студенти 3 курсу Факультету театрального мистецтва Андрій Баландюк та Андрій Нещерет, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Акторське мистецтво театру та кіно» (художній керівник – народний артист України Богдан Струтинський), брали участь у міжнародному освітньому воркшопі «TEATR BRAMA».

Організатор – міжкультурний незалежний театр “Брама”(Голенюв, Польща).

За словами студентів, поїздка запам’яталася не лише тренінгами, присвяченими експериментальному театру, а й знайомствами: серед учасників були митці та студенти з Греції, Іспанії, Туреччини і Румунії. Результатом воркшопів стало створення вистави за їхньою участю.

Мрія карпенківців – відвідати Інститут імені Єжи Ґротовського. Саме там свого часу проходив стажування художній керівник їхнього курсу. Побажаємо, щоб наступний міжкультурний обмін для хлопців відбувся саме у Вроцлаві.

Від імені Університету дякуємо театру Brama за запрошення і гостинний прийом наших студентів!