2. Структура 🢒 Про відділ

Про відділ

Відділ матеріально-технічного забезпечення є одним з основних структурних підрозділів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого , який здійснює матеріально-технічне та побутове забезпечення навчального процесу в Університеті на рівні державних стандартів якості освіти, наукової діяльності та господарських потреб.

Основними завданнями відділу матеріально-технічного забезпечення є:

• підготовка пропозицій щодо складання потреб всіх підрозділів Університету в проведенні закупівель за рахунок державного бюджету;
  • укладання договорів з постачальниками щодо поставки товарів, забезпечення доставки матеріальних ресурсів для потреб Університету, у відповідності із річним кошторисом та планом закупівель;
  • визначення предметів закупівель згідно Єдиного закупівельного словника;
  • ведення складського господарства згідно з діючими правилами зберігання та обліку матеріальних цінностей, організація роботи складських приміщень, забезпечення зберігання матеріальних ресурсів, видача матеріальних цінностей зі складу.