2. Структура 🢒 Про Науково-видавничий відділ

Про Науково-видавничий відділ

Науково-видавничий відділ – структурний підрозділ Університету, який здійснює координацію, організацію і контроль за роботою, пов’язаною з редакційно-видавничою та науковою діяльністю Університету.

Основними напрямами діяльності відділу редакційно-видавничої та організаційно-наукової роботи є:

• редагування і підготовка до друку Наукового вісника Університету;
  • організація роботи з науково-методичного і навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін;
  • здійснення роботи з організації редагування науково-методичних і навчально-методичних матеріалів та підготовки їх до видання (рецензії, рішення Вченої ради, рекомендації до друку тощо);
  • підготовка інформаційно-аналітичних та інформаційно-рекламних матеріалів з питань наукової і творчої діяльності Університету.