2. Структура 🢒 Щербатюк Олена Вадимівна, кандидат філософських наук, доцент

Щербатюк Олена Вадимівна, кандидат філософських наук, доцент

• Дисципліни,що викладає:
    – українське образотворче мистецтво в світовому контексті;
    – образотворче мистецтво в екранному творі;
    – іст. стилів в костюмі та інтер’єрі: досвід кінематографічних практик.
    закінчила Київський державний художній інститут в 1983 р., аспірантуру КНУ імені Тараса Шевченка в 1989-1992 рр., докторантуру в 2004-2008 рр.

• В 1994 р. захистила дисертацію «Моральний потенціал народної сміхової культури України ХVІ-ХVII ст.».
    В 1994 р. присуджено науковий ступінь кандидата філософських наук. В 2006 році присвоєно вчене звання доцента.

Професійний і науковий інтерес:
    історія образотворчого мистецтва, взаємодія образотворчого та екранних мистецтв, українська художня традиція в світовому контексті.
  • Інше: авторка 50 наукових публікацій, включаючи 5 монографій у співавторстві.
    Особливі наукові зацікавлення – генеза та специфіка актуальних мистецьких практик; стилістичні трансформації художнього та предметного середовища, сміх та його форми в культурі.

З 1983 по 1989 рр. працювала в редакції науково-популярних і навчальних програм Українського телебачення. У 1989 р. навчалась в Інституті підвищення кваліфікації працівників телебачення та радіо (нині – УкртелерадіоПресІнститут) за фахом ведучий і коментатор.