2. Структура 🢒 Миропольська Євгенія Валеріївна, кандидат філософських наук, доцент

Миропольська Євгенія Валеріївна, кандидат філософських наук, доцент

• Дисципліни, що викладає:
    – філософія;
    – естетика;
    – міфологія як феномен культури;
    – філософія мистецтва.
    1993 року закінчила Київський національний університету імені Тараса Шевченка.
    1998 р. – Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Філософія».

На кафедрі гуманітарних дисциплін працює з 2006 року.
    В 2006 р. захистила дисертацію «Філософія абсурду» і театральна естетика ХХ ст.».
    В цьому ж році присуджено науковий ступінь кандидата філософських наук.
    2011 року присвоєно вчене звання доцента.
    наукові інтереси пов’язані з проблематикою в галузі філософії, естетики, психології.
  • Інше:
    має понад 50 опублікованих праць, серед яких 1 монографія, численні наукові статті в наукових фахових українських та міжнародних виданнях, 2 статті включені до наукометричної бази Scopus. Розробила метод філософської терапії, особливо затребуваний навчальними закладами України в умовах воєнного стану.

Постійно співпрацює з «Michael Chekhov Studio Україна», «Subject development education».

Членкиня громадського об’єднання «Студія Вільних акторів», яка є базою дослідників метода Майкла Чехова в Україні. Активно займається студентською науковою роботою: круглі столи, практикуми та філософсько-творчі проєкти зі студентами та аспірантами