2. Про нас 🢒 Івашечкіна Марія Володимирівна, викладач, аспірантка

Івашечкіна Марія Володимирівна, викладач, аспірантка

• Дисципліни, що викладає:
    – дикторська та виконавська майстерність телеведучого.
    У 2016 році – закінчила бакалаврат Київської муніципальної академії естрадного і циркового мистецтв за спеціальність «Артист розмовного жанру, ведучий, конферансьє» (з відзнакою).
    У 2018 році – у КМАЕЦМ отримала освітній ступінь «Магістр» з освітньою кваліфікацією «Актор театру, викладач вищих навчальних закладів » (з відзнакою).
    У 2020 році – отримала освітній ступінь «Магістр» у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за освітньою програмою «Продюсерство сценічного мистецтва» (з відзнакою).

3 2022 року – викладач кафедри режисури телебачення.
    З 2023 року і дотепер навчається у творчій аспірантурі у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

• Професійний і науковий інтерес: досліджує поняття психофізичного тренінгу як інструменту виховання актора та ведучого.

Науково-методичний доробок: 3 матеріали конференцій, виступи на форумах та круглих столах.