2. Про нас 🢒 Вітер Василь Петрович, завідувач кафедри, доцент, професор кафедри, заслужений діяч мистецтв України

• режисура театру кіно і телебачення;
  • драматургії кіно і телебачення;
  • майстерність за спеціальністю.
    1972 р. – закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Артист драматичного театру і кіно».
    1981 р. – закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Кінорежисура» (диплом з відзнакою).
    1981 р. – працює на Українському телебаченні у новоствореному «Відділі по виробництву відеофільмів».
    1989 р. – член Національної спілки кінематографістів України.
    1982 р. – працює на Українській студії телевізійних фільмів як кінорежисер та режисер-постановник.
    1994 р. – засновник студії ТОВ «ВІАТЕЛ».
    2007 р. – отримав звання «Заслуженого діяча мистецтв України».
    2011 р. – отримав вчене звання доцента.
    Досліджує історію режисури театру кіно і телебачення, драматургію екранних мистецтв; здійснює продюсування екранних мистецтв.

Науково-методичний доробок становить: 5 наукових та навчально-популярних праць у вигляді статей в спеціалізованих виданнях. Створено понад 120 фільмів різних жанрів: ігрові, документальні, музичні, телевізійні передачі, подкасти (режисер-постановник, сценарист).