2. Про нас 🢒 Черков Георгій Анатолійович, кандидат мистецтвознавства, доцент

Черков Георгій Анатолійович, кандидат мистецтвознавства, доцент

• історія світового кіно;
  • методика та методологія науково-дослідницької роботи;
  • історія теорій кіно.

Народився у м. Києві. У 1996 р. закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.К.Карпенка-Карого (нині Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого) за спеціальністю «кінознавство».

У 2008 р. здобув науковий ступінь кандидата мистецтвознавства за спеціальністю «кіномистецтво, телебачення».

Член Національної спілки кінематографістів України.
    Досліджує проблеми художнього образу, реалізм і умовність в екранних мистецтвах в різних концептуальних підходах; проблеми стилю, інтерпретації екранного образу аудиторією.

Науково-методичний доробок становить: публікації в періодичних виданнях і більше 30 публікацій в наукових фахових виданнях та колективних наукових монографіях.
    Опублікував наукові монографії «Екранний світ – діалог реальностей» (К., 2013), «Шахта: енергетика кіногенічності» (К., 2017).
  • Профіль в Google Scholar