2. Про нас 🢒 Погребняк Галина Петрівна, доктор мистецтвознавства, доцент, професор

Погребняк Галина Петрівна, доктор мистецтвознавства, доцент, професор

• структурний аналіз фільму;
  • історія світового кіно;
  • жанрові напрями в сучасному аудіовізуальному мистецтві;
  • сучасний кінопроцес.
    1990 р. – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К.
    Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва
    імені І. К. карпенка-Карого) за спеціальністю «Кінознавство».

У 1997 році здобула науковий ступінь кандидата мистецтвознавства, а в 2002 році отримала
    вчене звання доцента.

2021 році захистила докторську дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора мистецтвознавства (за спеціальністю 026 «Теорія та історія культури »). 2019 році нагороджена Дипломом та медаллю «Народна шана українським науковцям

1918-2018» першого ступеня міжнародної академії МАРТІС «Золота фортуна».
    Досліджує проблеми сучасного аудіовізуального мистецтва і виробництва, сценічного мистецтва, творчості режисерів-авторів.

Науково-методичний доробок:
    233 наукових та навчально-методичних праць: 2 одноосібні монографії, 3 колективні монографії, 1 навчальний посібник, 1 підручник, 1 навчально-методичний комплекс, 28 – методичні рекомендації до практичних та самостійних робіт, курсових та дипломних робіт, програми дисциплін, 2 статті Scopus, 76 статей у фахових виданнях, затверджених Міністерством освіти і науки України, 11 статей у іноземних наукових періодичних виданнях; 9 статей в інших наукових збірниках та 99 матеріалів конференцій та круглих столів.
  • Профіль в Google Scholar
  • Профіль в ORCID