Випуск в Інституті екранних мистецтв
У 2022 році вони вступили до КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, обравши професію продюсера в один із найскладніших періодів для країни.
Чотири роки потому — це вже фахівці з власними творчими здобутками, професійним досвідом і сміливими ідеями. Саме цей курс став першим в історії освітньої програми, який захистив власні продюсерські проєкти.
Перший курс продюсера Кирила Горобця. Курс, який задав високу планку.
Пишаємося нашими випускниками та бажаємо їм успішного професійного польоту!

