Випускниця Університету Вікторія Боброва (Квітка) загинула, захищаючи Україну
Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого із глибоким сумом повідомляє про загибель своєї випускниці — Вікторії Бобрової (Квітки), яка віддала життя, захищаючи Україну від російської агресії.
Вікторія навчалася в Університеті заочно у 2016–2019 роках за освітньо-професійною програмою «Організація кінотелевиробництва», здобувши ступінь бакалавра. Її курс очолювала Олена Подольська — старша викладачка кафедри кінознавства.
Після завершення навчання Вікторія працювала у сфері кіно як продюсерка, кастинг-директорка, продакшн-асистентка та ресерчерка, долучившись до створення низки українських проєктів. Водночас вона обрала шлях служіння державі — стала офіцеркою відділення комунікацій управління у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Життя Вікторії обірвалося 23 квітня під час виконання бойового завдання.
Викладачі та спільнота Університету пам’ятають її як щиру, уважну, відповідальну студентку, яка тонко відчувала творчий процес і людей поруч.
Світлий спомин про Вікторію залишиться в серцях тих, хто її знав.
Віршований спогад від керівниці курсу Олени Подольської:
«Квітка весняна ніжна, маленька,
Сильна і чарівна,
Що дарує радість і щирість нашому серцю…
Гірський “Едельвейс”.
“Квітка” — тендітна дівчина і мужня,
Що дарувала світло життя.
Наша Вікторія — вже “Зоряна квітка”,
Що захистила світ ціною свого життя.
Символ мужності, кохання і вічної пам’яті.»
Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, побратимам і всім, хто знав Вікторію.
Світла пам’ять.