Київський національний університет
театру, кіно і телебачення
іменi І. К. Карпенка-Карого

  1. іконка дім Головна
  2. Про нас 🢒 Повідомити про корупцію
Про нас

Повідомити про корупцію

Київський національний університет театру, кіно і телебачення забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Прийом повідомлень здійснюється через внутрішні та регулярні канали повідомлення:

Засобами телефонного зв’язку за номером +38 (044) 272-33-39;
на електронну адресу: anticor@knutkt.edu.ua, s.kutsenko@knutkt.edu.ua

Письмово за адресою: вул. Ярославів Вал, 40, м. Київ, 01054

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

До відома: повідомлення мають містити одну або декілька ознак  порушення посадовими особами, працівниками Київського національного університету театру, кіно і телебачення вимог Закону «Про запобігання корупції», зокрема порушення обмежень щодо:

  • одержання подарунків (ст. 23 Закону);
  • запобігання одержанню неправомірної вигоди або дарунка (ст. 24 Закону);
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст.28 Закону);
  • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки (розділ VI Закону);
  • порушення вимог фінансового контролю (ст. 45-46, 52 Закону);
  • інших правопорушень пов’язаних з корупцією та корупційних правопорушень, перелік яких наведених у примітці до статті 45 Кримінального кодексу України.

Згідно Закону України « Про запобігання корупції» розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.