2. Структура 🢒 Шестакова Дар’я Вікторівна

Шестакова Дар’я Вікторівна

• Дисципліни, що викладає:
    – історія зарубіжного театру;
    – історія зарубіжного театру (історія театру Східної Європи);
    – історія матеріальної культури, костюма та побуту;
    – робота телеведучого над іміджевою програмою.
    2004 рік – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені
    І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Театрознавство» (з відзнакою).

У 2007 році закінчила аспірантуру Київського національного університету театру, кіно і
    телебачення імені І. К. Карпенка-Карого і розпочала викладацьку діяльність в університеті.

З 2009 по 2011 рік працювала редактором телепрограм на студії Film.ua group.

З 2017 по 2018 рік – читала курс лекцій «Історія костюма: побутового, сценічного, екранного» та «Імідж та стиль в історії костюма» у «Майстерні моди».

З 2018 – 2020 рік – читала авторський курс лекцій «Народження форми: історія костюма» у школі конструювання одягу «Pushka school».

З 2024 року – співпраця у секторі культурного розвитку із Неурядовою організацією «Юніт центр», що займається підтримкою ВПО/постраждалих від війни.
  • Професійний і науковий інтерес: досліджує історію театральної культури зарубіжного театру, історію українського театру, сучасні театральні процеси у контексті розвитку художньої культури України і світу, історію костюма у контексті сучасних культурних і мистецьких процесів.
  • Науково-методичний доробок становить навчально-методичні роботи; понад 20 статей у фахових виданнях, затверджених Міністерством освіти і науки України та понад 30 матеріалів всеукраїнських та зарубіжних конференцій. Понад 20 виступів на телебаченні, радіо, в інтернет проєктах за фаховою тематикою.