2. Структура 🢒 Владимирова Наталія Вікторівна

Владимирова Наталія Вікторівна

• Дисципліни, що викладає:
    – історія театру Західної Європи і США;
    – історія культури: текст, контекст, інтертекст;
    – керівництво аспірантами.
    1985 р. – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К.
    Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва
    імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Театрознавство» (з відзнакою).

У 1992 році здобула науковий ступінь кандидата мистецтвознавства, а у 2001 році – вчене
    звання доцента.

2009 року захистила докторську дисертацію на здобуття вченого звання доктора
    мистецтвознавства (зі спеціальності «Теорія та історія культури»). У 2011 році – отримала
    вчене звання професора.

У 2008 році нагороджена почесною грамотою Міністерства культури і туризму України , у
    2012 році – Грамотою Верховної Ради України
  • Професійний і науковий інтерес: досліджує історію театральної культури зарубіжного театру, історію українського театру, сучасні театральні процеси у контексті розвитку художньої культури України і світу.
  • Науково-методичний доробок становить понад 100 наукових та навчально-методичних публікацій і праць: 1 одноосібна монографія, 4 колективні монографії, 1 одноосібний посібник та 3 колективні фахові підручники. Понад 50 статей у фахових виданнях, затверджених Міністерством освіти і науки України та понад 30 матеріалів всеукраїнських та зарубіжних конференцій.