3. Зустріч керівництва Університету з представниками «Платформи UAx» (ELIA)

Зустріч керівництва Університету з представниками «Платформи UAx» (ELIA)

26 квітня 2023 року відбулася чергова й водночас важлива зустріч керівництва Університету з представниками Бюро «Платформа UAx» під егідою Європейської асоціації мистецьких закладів (ELIA) та Кіноуніверситету у Бабельсберзі імені Конрада Вольфа (Німеччина).

Головною темою було обговорення ініціативи Асоціації під назвою «Сестринські школи», остаточне узгодження формалізації участі Університету в цій програмі, а також критеріїв і вимог подання здобувачами нашого закладу заяв на конкурс для отримання стипендії ім. Абакановича.

Продуктивні консультації завершено узгодженням проєкту Меморандуму про взаємопорозуміння з майбутньою європейською сестринською школою, урочисте підписання якого заплановано у травні в Португалії.

Щодо конкурсу, початок якого 15-го червня, ми вже зараз можемо відкрити деякі особливості його проведення.

З тих здобувачів Університету, які з вересня продовжать навчання на 2-му, 3-му та 4-му році програми бакалаврату за спеціальністю 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», лише шість отримають стипендію ім. Абакановича, що надаватиметься впродовж одного навчального року.

Передбачено декілька етапів, це: подання заявок (15-те червня); розгляд відбірковою міжнародною комісією мотиваційного листа, рекомендації та портфоліо; оголошення результатів (15-го липня). Докладнішу інформацію зацікавлені здобувачі зможуть отримати під час презентації на студентському зібранні в середині травня.

Отже, попереду нас чекають цікаві й важливі події у житті нашої мистецької освітньої спільноти

Наш Університет на цій зустрічі представляли ректор Інна КОЧАРЯН та перший проректор Олег КРАТТ, за участі керівника відділу міжнародних зв’язків Володимира БОНДАРЯ.