КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


Режисура драматичного театру (ІІ курс): вимоги до консультацій


Режисура драматичного театру (ІІ курс): вимоги до консультацій

Вступники, які виявили бажання навчатися за обраною освітньо-професійною програмою для проходження консультацій подають особисто письмові роботи.

Під письмовою роботою мається на увазі режисерська розробка п’єси чи інсценівка за вибором вступника, яка містить у собі основи аналізу та задуму майбутньої вистави. Більш детально має бути розроблена сцена, в основі якої лежить одна з основних подій п’єси (її загальне режисерське бачення, принципи пластично-просторового розв’язання, звуковий ряд). До роботи можуть бути подані ескізи костюмів та декорацій, планування сцени, партитура звукового та світлового оформлення.

Іншою метою проведення попередніх консультацій є виявлення у вступника громадянської позиції, його знання життя, вміння розібратися в сьогоденних життєвих процесах, виявлення режисерського способу мислення, а саме: здібності розкрити природу подій, побудувати конфлікт, розкрити у зіткненні людські характери, виявити здатності до образного мислення та точного визначення шляху героїв до надзавдання.

Вступники за цією освітньо-професійною програмою повинні мати здібності до художнього мислення, емоційно-образного вирішення сценічного твору, бути наділеними конкретністю режисерського бачення. Велике значення має акторське обдарування, педагогічні та організаторські здібності, вміння орієнтуватись у питаннях сучасного театрального життя, самостійно мислити та оцінювати явища дійсності.

Крім того, вступники готують репертуар, передбачений Програмами творчих конкурсів, який демонструється під час консультації. До репертуару входять: вірш, байка, прозовий твір (уривок тривалістю 3-5 хвилин), монолог з п’єси та пісня. Виконання танцю на консультації не демонструється.

Викладачі, прослуховуючи підготовлений вступником репертуар, дають необхідні поради щодо обраного літературного матеріалу та його виконання, можуть порекомендувати змінити підготовлену програму, доповнити її іншими творами тощо.


 УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИМІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»

    ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


    © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
    Розробка сайту bo-co