КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


Вимоги до проходження вступниками творчих консультацій (перед вступом на 2-й курс)


Вимоги до проходження вступниками творчих консультацій (перед вступом на 2-й курс)


За даною освітньо-професійною програмою приймаються особи, які мають повну музичну освіту або закінчили приватний музичний коледж, дитячу музичну академію, музичне училище, консерваторію або мають неповну музичну освіту (незакінчена музична семирічна школа).

Усі бажаючі вступати за даною програмою на 2-й курс проходять  творчі консультації, які відбуваються у формі співбесіди вступника з викладачами кафедри з основних творчих, теоретичних та організаційних питань обраної професії.

Перший етап

 • Виконати  один-два музичних твори за власним вибором: спів або гра на буд-якому музичному інструменті (на консультації повідомити спосіб виконання твору (спів або гра) та назву, запланованих на творчому випробуванні, творів).  Репертуар має бути роздрукований на аркуші формату А4
 • Виконати, на пам'ять,  невеликі за обсягом літературні твори(всі обов’язково):  : байку, вірш, уривок з прози (на консультації  дати перелік,  запланованих для виконання на творчому випробуванні,  творів). Зміст творів має бути роздрукований на аркуші формату А4.

Другий етап

 • Виконання звукорежисерського етюду  тривалістю 3-5 хв. (одиночного чи із залученням  інших  вступників) з музично – шумовим оформленням, яке представив вступник за власним вибором з використанням  фонограм (носії - СD) (на консультації показати етюд (якщо є готовий) або  принести,  роздрукований на аркуші формату А4,  сценарій, запланованого для показу на творчому випробуванні,  етюду).
 • Співбесіда, що виявляє загальноосвітній  і культурний рівень  вступника (у галузі літератури, музики, театру, кіно і телебачення) та світогляд вступника (у галузі мистецтв, які співіснують у кіно і телебаченні: театр, живопис)-(на консультації, можливо, дати відповідь на деякі питання).
 • Відповіді на декілька питань з фізики за розділами «Механіка», «Основи електродинаміки», «Коливання та хвилі -  (на консультації, можливо, дати відповідь на деякі питання).

 
 УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИМІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»

  ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


  © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
  Розробка сайту bo-co