3. Студент українського походження з Франції відвідав КНУТКІТ

Студент українського походження з Франції відвідав КНУТКІТ

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого відвідав студент університету Сорбонна в Парижі, який працює над дослідженням «Молодь України під час війни».

Боян – француз, а його батьки — українці, які давно емігрували до Франції: «Я й сам міг народитися в Україні і стати свідком цієї жахливої війни»,– каже Боян. З результатами свого дослідження студент планує брати участь у конкурсі, оголошеному в Парижі, щоб укотре привернути увагу європейської спільноти до подій в Україні.

В Університеті гість відвідав заняття зі сценічної мови, яке провела доцент, заслужений діяч мистецтв України Любов Підлісна для акторів-другокурсників майстерні народного артиста України Богдана Бенюка. Після навчання карпенківці поспілкувались із Бояном та відповіли на його запитання. Зокрема ділилися спогадами про своє 24 лютого 2022 року, а також розповіли про навчальний день українських студентів в умовах війни.

Найбільше студента цікавив процес професійної підготовки в Інституті екранних мистецтв. Там Боян зустрівся зі студентами першого дикторського курсу та режисерами анімації, а також старшокурсниками, які вивчають режисуру телебачення.