2. Структура 🢒 Тернова Марина Володимирівна, кандидат філософських наук, доцент

Тернова Марина Володимирівна, кандидат філософських наук, доцент

• Дисципліни, що викладає:
    – філософія;
    – естетика.
    закінчила КНУ імені Тараса Шевченка в 2007 р. за спеціальністю «Політологія», викладач соціально-політичних і філософських дисциплін. В 2007-2010 рр. навчалась в аспірантурі цього університету.

В 2011 захистила дисертацію «Діалогічність як методологічна основа гуманітарного пізнання». Цього ж року присуджено науковий ступінь кандидата філософських наук.

В 2024 р. присвоєно вчене звання доцента.

Працює на кафедрі гуманітарних дисциплін з 2011 року.
  • Професійний  і науковий інтерес:
    культуротворчість, англійський та вітчизняний гуманізм, міждисциплінарність.
  • Інше:
    1 монографія у співавторстві «Діологічний вимір гуманітарного знання» (2011 р.); 1 стаття включена в наукометричну базу Scopus та WoS, 16 статей опубліковані у наукових фахових виданнях України. Постійна участь у міжнародних наукових конференція.

В 2023 р. пройшла міжнародне стажування при Балтійській академії та вітчизняне підвищення кваліфікації у КНУ імені Тараса Шевченка.