2. Структура 🢒 Кушинська Лариса Анатоліївна, кандидат історичних наук, доцент

• Дисципліни, що викладає
    – історія та культура України;
    – правознавство.
    після закінчення Київського державного інституту імені Т.Шевченка в 1996 р. та аспірантури в 2000 р. працювала в НПУ імені М. Драгоманова.
    В 2001 р. захистила дисертацію «Еволюція звичаєвого права східних слов’ян VІ-ІХ ст.

2001 року присуджено науковий ступінь кандидата історичних наук. В 2011 році присвоєно вчене звання доцента.

На кафедрі гуманітарних дисциплін працює з 2012 року.
    досліджує історико-культурну спадщину, звичаєве право, юридичну антропологію, незручні питання історії.
  • Інше:
    має понад 70 публікацій, українською та іноземною мовами, серед яких:
    монографії, публікація в колективних монографіях, понад 60 статей опубліковано в наукових фахових видання України, 1 стаття включена до наукометричної бази Index Copernicus (IC), а також навчально-методичні посібники (наразі перебуває у друці посібник «Начерк історії та культури України»).

Має досвід проведення публічних лекцій в Україні та Відні, зокрема в рамках білатерального року двох культур Австрія-Україна. З 2022 р. – учасниця програми Віденського університету Projekt MmF. Членкиня ВГО «територія жінок».