2. Структура 🢒 Голуб Андрій Павлович, кандидат філософських наук наук, доцент (професор кафедри)
Структура

• Дисципліни, що викладає:
    – філософія;
    – політологія;
    – релігієзнавство.
    1987 року закінчив Київський державний університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Історія філософії». В 1990-1994 рр. навчався в аспірантурі цього ж університету.

В КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого працює з 1994 року.
    1994 р. захистив дисертацію на тему «Світоглядні парадигми Київської Русі: феномен двовір’я».

В 1994 р. присуджений науковий ступінь кандидата філософських наук.
    В 2001 р. присвоєно вчене звання доцента.
  • Професійний і науковий інтерес:
    історія філософії, релігієзнавство. Досліджує особливості середньовічної світоглядної культури.
  • Інше: має опублікований підручник (у співавторстві) «Теорія та історія світової та вітчизняної культури»; понад 10 наукових статей опублікованих у наукових фахових виданнях України.