2. Структура 🢒 Наукові дослідження викладачів кафедри звукорежисури

Наукові дослідження викладачів кафедри звукорежисури

Домбругова Наталія Михайлівна:

• «Семіотика саунд-дизайну в кіно» (Збірник наукових праць «Мистецтвознавчі записки Notes on art criticism», НАКККІМ);
  • «До питання принципу реалізму у фонографії «(Збірник наукових праць Науковий вісник КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого).

Кущ Євген Вадимович:

• Провідні тенденції сучасної музичної культури) // Естрадно-вокальне мистецтво: історія, теорія, практика: зб. матеріалів І Всеукр. наук.-практ. конф., 1 грудня 2022 р., м. Івано-Франківськ. Івано-Франківськ: ЗВО «Університет Короля Данила», 2022. С. 103–107.
  • Практика виробництва простору в студії звукозапису: дисциплінарний аспект: Виступ з науковою доповіддю // Мистецька освіта України: гуманістичні моделі розвитку в умовах глобальних викликів: VII Мистецько-педагогічні читання пам’яті професора О. Я. Ростовського, 14 березня 2023 р., м. Ніжин: НДУ імені Миколи Гоголя.
  • Електромузичний інструментарій як еволюційний фактор музичної культури: монографія. Київ: НАКККіМ, 2015. 160 с.: іл.
  • Динаміка розвитку музичного інструментарію: вступ до теорії тембрового простору // Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв: наук. журнал. Київ: Міленіум, 2015. № 2. С. 106–110.
  • Музика у добу вірусної комунікації: Частина перша // Вісник НАКККіМ. 2017. № 3. С. 109–114.
  • Кущ Є. В. Музика у добу вірусної комунікації: Частина друга // Вісник НАКККіМ. 2017. № 4. С. 177–182.

Костюк Наталія Олександрівна:

• Костюк Наталія Олександрівна. Мирослав Скорик: «Я хотів би, щоб мої релігійні твори виконувалися у церкві…». Музика : український інтернет-журнал. 2024. 10 лютого. (0,5 арк.)
  • Прикладне музикознавство і аналітичний дискурс: підхід до перегляду методологічного апарату в контексті новітньої гуманітаристики. Мистецтвознавство. Соціальні комунікації. Медіапедагогіка : колективна монографія [наук. ред. : О. В. Безручко]. Київ : Видав. центр КНУКіМ, 2024. Т. 10. С. 56-82 (1,4 а.а.)
  • Мистецтво розспіву богослужбових текстів у творчості сучасних українських композиторів : МІЖНАРОДНІ ГЕРАСИМОВСЬКІ ЧИТАННЯ – 2024: Musica Antiqua & Nova: контексти, сенси, втілення : Науково-практична онлайн конференція 9 – 11 квітня 2024 року (МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ П. І. ЧАЙКОВСЬКОГО Кафедра старовинної музики)

Курбанов Георгій Олександрович:

• Курбанов Г. О. Світ аніме та творчість Хаяо Міядзакі. Актуальнi питання гуманiтарних наук. Вип. 71, том 2, Київ, 2024, С. 79-86.
  • Курбанов Г. О. Жанр horror та творчість Куросави Кійосі. Науковий вісник Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Вип. 33, Київ, 2023, С. 128-138.
  • Курбанов Г. О. Особливості розвитку жанру кіберпанк в японському кіно та інших видах мистецтва. Науковий вісник Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. Вип. 32, Київ, 2023,С. 133-138.