2. Структура 🢒 Журавльова Тетяна Василівна, старший викладач, кандидат мистецтвознавства

Журавльова Тетяна Василівна, старший викладач, кандидат мистецтвознавства

• Дисципліни, що викладає:
    – історія зарубіжного кіно;
    – історія українського кіно.
    1994 р. – закінчила закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисер театру»;
    2005 р. – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені
    І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Кінознавство» (з відзнакою).
    2008 р. закінчила аспірантуру в ІМФЕ ім. М. Т. Рильського.
    У 2016 році здобула науковий ступінь кандидата мистецтвознавства.
  • Професійний і науковий інтерес: досліджує аудіовізуальне мистецтво України в історичних та соціокультурних процесах; світове кіномистецтво.
  • Науково-методичний доробок становить близько 30 наукових та навчально-методичних праць, із них: 2 в колективних монографіях, 19 статей у фахових виданнях, затверджених Міністерством освіти і науки України, 9 матеріалів конференцій. НАН України).
  • Профіль в Google Scholar
  • Профіль в ORCID