2. Структура 🢒 Братерська-Дронь Марина Тарасівна, завідувач кафедри, доктор філософських наук, професор, заслужений працівник культури України
Структура

• Дисципліни, що викладає:
    – вступ до фаху;
    – основи драматургії кіно і телебачення;
    – методика досліджень в галузі аудіовізуального мистецтва;
    – переддипломний семінар;
    – кінокритика;
    – керівництво аспірантами.
    1977 р. – закінчила Драматичну студію при Київському академічному театрі імені Івана Франка за спеціальністю «Артистка драматичних театрів».

1982 р. – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Кінознавство» (з відзнакою).

У 1990 р. здобула науковий ступінь кандидата мистецтвознавства, а в 1996 році – вчене звання доцента.

2004 р. захистила докторську дисертацію на здобуття вченого звання доктора філософських наук (зі спеціальності «Етика»). 2005 році – отримала вчене звання професора.

2004 р. нагороджена почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «За досягнення у розвитку культури і мистецтв».
  • Професійний і науковий інтерес: досліджує етико-філософські проблеми кіномистецтва.

Науково-методичний доробок становить понад 100 кінознавчих праць, серед яких чотири одноосібні монографії.

Була розробником та відповідальною за ліцензування та акредитацію освітньо-професійної
    програми «Кінознавство» на освітньо-кваліфікаційному рівні бакалавр, магістр, PhD.