
Структура
Співпраця зі стейкхолдерами: кафедра театрознавства
Чільними стейкхолдерами кафедри театрознавства є:
- Музей театрального, музичного та кіномистецтва України (директорка – І. Дробот), де студенти беруть участь у наукових конференціях, виставках, опрацьовують фондові матеріали, привчаються до системного аналізу архівних джерел.
- Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України (керівниця – О. Чижова), що забезпечує ознайомлення студентів з матеріалами Національного архівного фонду України з історії української культури, літератури і мистецтва ХVШ-ХХ століття.
- Публічна бібліотека імені Лесі Українки (завідувач Відділу Мистецтв – Л. Криворучко), що забезпечує ознайомлення студентів з раритетними виданнями з питань мистецтва, їх зацікавлення до критично-пошукової роботи у площині теоретичного осмислення історії світового театрального мистецтва.
- Журнали “Український театр”, “Кіно-Коло” (шеф-редактор – А. Шерман), де студенти отримують змогу познайомитися з усіма етапами видавничого процесу, а також оприлюднити власні критичні та історико-аналітичні дописи.
- Національний академічний драматичний театр імені І. Франка (генеральний директор-художній керівник, очільник – Є. Ніщук), де студенти під час виробничої практики знайомляться з постановками кращих творів національної і світової драматургії, роботою виробничих підрозділів та специфікою окремих творчих професій.
- Національний академічний драматичний театр імені Л. Українки (генеральний директор-художній керівник – К. Кашліков), де студенти під час ознайомчої і виробничої практики спостерігають за репетиційним процесом, детально знайомляться з роботою аналітично-інформаційної служби театру, особливостями функціонування музейного підрозділу у театральному просторі.
- Національний академічний драматичний театр імені М. Заньковецької (генеральний директор-художній керівник – М. Голенко), що забезпечує ознайомлення і занурення студентів до особливостей формування репертуарної політики інституції, специфікою комунікацій з глядачами, тяглістю історичних традицій та реформаторськими експериментами, що притаманні колективам Західного регіону.