2. Про нас 🢒 Случевський Семен Олександрович, старший викладач, заслужений журналіст України

Случевський Семен Олександрович, старший викладач, заслужений журналіст України

• основи кінематографічних професій
  • основи драматургії кіно і телебачення
  • сценарна майстерність
  • редагування сценарію і фільму
  • історія світового кіно

1970 р. – закінчив Київський торговельно-економічний інститут (Київський національний торговельно-економічний університет, економічний факультет, кафедра маркетингу);
    1990 р. – закінчив ВДІК (Державний інститут кінематографії), сценарно-кінознавчий факультет, кафедру сценарної майстерності.
    Автор сценаріїв, продюсер більш, ніш 50-и фільмів, 100 телепрограм, працював головним редактором медіапроєктів Федерації футболу України, головним редактором спортивних фільмів і телепрограм в Медіахолдінгу «1 + 1», автор 5-и виданих книжок про історію українського футболу, написав і видав тези трьох статей в науковий збірник Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, автор 5-и повнометражних телепрограм на тему «Кіно і футбол».