Київський національний університет
театру, кіно і телебачення
іменi І. К. Карпенка-Карого

  1. іконка дім Головна
  2. Новини
  3. Роз’яснення щодо реєстрації на єдиний вступний іспит ЄВІ 2024
Новини

Роз’яснення щодо реєстрації на єдиний вступний іспит ЄВІ 2024

Image

Вступні іспити до магістратури та аспірантури

Етапи та строки проведення вступної кампанії до магістратури:

Реєстрація на ЄВІвід 07 травня до 29 травня
Повідомлення учасників про час та місце складання тестівдо 17 червня
Проведення тестуваннявід 24 червня до 15 липня
Оголошення результатів тестуваннядо 20 липня
Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях в Університетілипень
Вступні випробування (фахові іспити)від 17 до 28 липня
Реєстрація заяв на участь у конкурсному відборівід 1 серпня до 18.00 22 серпня
Оприлюднення рейтингового спискуне пізніше 24 серпня
Виконання вимог до зарахування на бюджетне пізніше 18.00 26 серпня
Зарахування на бюджет27  серпня
Зарахування на контрактне пізніше 30 вересня

Етапи та строки проведення вступної кампанії до аспірантури:

Реєстрація на ЄВІвід 07 травня до 29 травня
Повідомлення учасників про час та місце складання тестівдо 17 червня
Проведення тестуваннявід 24 червня до 15 липня
Оголошення результатів тестуваннядо 20 липня
Прийом заяв і документів на навчання за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осібз 26 серпня – 07 вересня 2024 р. Години прийому: 11:00 – 16:00 понеділок – п’ятниця
Терміни проведення вступних випробувань09 вересня – 21 вересня 2024 р.
Оприлюднення рейтингового списку до 24 вересня 2024 р.
Виконання вимог зарахування на бюджетдо 27 вересня 2024 р.
Термін зарахування вступників за державним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осібдо 30 вересня 2024 р.

Нагадаємо: для вступу на будь-яку спеціальність (незалежно від форми навчання
очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо) потрібно складати ЄВІ. 

Роз’яснення щодо реєстрації на єдиний вступний іспит ЄВІ

Приймальна комісія здійснює реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра, доктора філософії, доктора мистецтв за особистої присутності особи-вступника (особиста реєстрація) та/або дистанційно (дистанційна реєстрація).

Реєстрація триватиме з 07 травня до 29 травня включно.

У 2024 році вступ до магістратури Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого відбувається за такими спеціальностями і освітньо-професійними програмами:

Спеціальність 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво

  • Освітньо-професійна програма «Звукорежисура» (денна, заочна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Кінознавство» (денна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Кінооператорство» (денна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Продюсерство з аудіовізуального мистецтва та виробництва» (денна, заочна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Режисура ігрового кіно» (денна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Режисура телебачення» (денна форма навчання).

Спеціальність 026 Сценічне мистецтво

  • Освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (денна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Мистецтво театру ляльок» (денна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Режисура балету» (заочна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Продюсерство сценічного мистецтва» (денна, заочна форми навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Режисура драматичного театру» (заочна форма навчання);
  • Освітньо-професійна програма «Театрознавство» (денна, заочна форми навчання).

до аспірантури Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого відбувається за такими спеціальностями і освітньо-науковими програмами:

Спеціальність 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво

  • Освітньо-наукова програма  «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво».

Спеціальність 026 «Сценічне мистецтво»

  • Освітньо-наукова програма «Сценічне мистецтво».

до творчої аспірантури Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого відбувається за такими спеціальностями і освітньо-творчими програмами:

Спеціальність 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво

  • Освітньо-творча програма  «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво».

Спеціальність 026 «Сценічне мистецтво»

  • Освітньо-творча програма «Сценічне мистецтво».

ДЛЯ ОСОБИСТОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Бажаючі у 2024 році вступити на навчання до магістратури Університету і подати документи особисто, звертаються до приймальної комісії за адресою м. Київ, вул. Ярославів Вал, 40 (з 10.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю) і надають такий пакет документів:

  • заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (заповнюється на місці). Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт, у якому бажають пройти ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ (https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2024/04/Zayava-anketa-YEVIYEFVV_2024.pdf);
  • документ, що посвідчує особу;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі – РНОКПП), зазначений в анкеті (картки платника податків, або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП, або свідоцтва про народження, до якого внесено дані про РНОКПП, або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків);
  • документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП (для громадян України, які в установленому законодавством порядку відмовилися від прийняття РНОКПП, – паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття РНОКПП; для осіб, які не є громадянами України, – паспортного чи іншого документа, що посвідчує особу, виданого державою, до громадянства якої вступник належить, або довідки про звернення за захистом в Україні, або одного з документів, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, зазначених у пункті 2 частини першої статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр», інформацію про який внесено до анкети);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (диплом+додаток з оцінками) – для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у відповідному році, виданої за місцем навчання (для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти) (https://ips.ligazakon.net/document/view/re39802?an=545&ed=2024_03_01);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (з урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7 розділу III Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 18 жовтня 2019 року № 875, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/34117).

Під час реєстрації працівник приймальної комісії створює запит на формування екзаменаційного листка та його оформлення. Вступник вважається зареєстрованим після оформлення екзаменаційного листка.

Реєстрація відбуватиметься за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти. Перевірка достовірності інформації, наданої вступником, здійснюється під час реєстрації.

Вступник / вступниця має право внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.

Для перереєстрації учаснику / учасниці необхідно звернутися до приймальної комісії, яка його / її зареєструвала для участі у вступному випробуванні, і повернути раніше виданий екзаменаційний листок для його анулювання.

Якщо в процесі перереєстрації вступник / вступниця бажає змінити персональні дані – він / вона має надати документ(и), що підтверджує(ють) зміну персональних даних.

У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Інформацію про видачу вступникові екзаменаційного листка зазначають у журналі видачі екзаменаційних листків.

ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Електронна адреса приймальної комісії admissions@knutkt.edu.ua. Телефон для довідок 0937005169. Дистанційна реєстрація здійснюється за умови встановлення приймальною комісією фізичної особи (вступника) шляхом електронної ідентифікації. Приймальні комісії у разі дистанційної реєстрації прийматимуть лише заяви-анкети, на які накладено кваліфікований електронний підпис (КЕП). Вступнику буде відмовлено в реєстрації для участі в ЄВІ / ЄФВВ у разі відсутності на анкеті його кваліфікованого електронного підпису.

Для реєстрації вступник має надіслати на електронну адресу приймальної комісії (admissions@knutkt.edu.ua.) скановані копії  або фотокопії реєстраційних документів:

  • заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (завантажити, заповнити). Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт, у якому бажають пройти ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ (https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2024/04/Zayava-anketa-YEVIYEFVV_2024.pdf);
  • документ, що посвідчує особу;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі – РНОКПП), зазначений в анкеті (картки платника податків, або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП, або свідоцтва про народження, до якого внесено дані про РНОКПП, або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків);
  • документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП (для громадян України, які в установленому законодавством порядку відмовилися від прийняття РНОКПП, – паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття РНОКПП; для осіб, які не є громадянами України, – паспортного чи іншого документа, що посвідчує особу, виданого державою, до громадянства якої вступник належить, або довідки про звернення за захистом в Україні, або одного з документів, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, зазначених у пункті 2 частини першої статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр», інформацію про який внесено до анкети);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (диплом+додаток з оцінками) – для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у відповідному році, виданої за місцем навчання (для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти) (https://ips.ligazakon.net/document/view/re39802?an=545&ed=2024_03_01);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (з урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7 розділу III Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 18 жовтня 2019 року № 875, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/34117).

Перш ніж надіслати лист,  обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

Далі отримані документи роздруковуються і формується особова справа вступника.

На підставі цих документів створюється запит на формування екзаменаційного листка за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти. Перевірка достовірності інформації, наданої вступником, здійснюється під час реєстрації.

Здійснивши всі необхідні перевірки та реєстрацію, представник приймальної комісії надсилає скановані копії екзаменаційного листка та реєстраційної картки на електронну адресу вступника, зазначену ним в анкеті.

Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканованих копіях документів, та в разі виявлення помилок звернутися до приймальної комісії для корекції даних.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті. В такому випадку у Журналі видачі екзаменаційних листків фіксуються реквізити відповідного поштового відправлення.

Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для кожного вступника, якому оформлено екзаменаційний листок,
на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄВІ»,
доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка
та PIN-кодом, зазначеним у ньому.