3. Прискорений онлайн курс креативного підприємництва для студентів КНУТКіТ від партнерів – Університету кіно імені Конрада Вольфа у Бабельсберзі (Німеччина)

Підбиваємо підсумок дводенних курсів, які відбулись наприкінці березня від німецького партнера з Університету кіно імені Конрада Вольфа у Бабельсберзі (далі − Кіноуніверситет).

Упродовж інформаційних і насичених сесій, що тривали по п’ять годин кожна, німецьким експертам вдалося розкрити для здобувачів КНУТКіТ цікаві аспекти у рамках «Прискореного курсу креативного підприємництва».

Перша сесія навчання – «Підприємницьке мислення» – містила введення в онлайн-застосунок MIRO, формування підприємницьких навичок та їх використання у творчій роботі, розвиток ділової активності. Друга сесія «Бізнес-моделювання» стосувалася опису бізнес-моделей, їх інноваційних та презентаційних видів.

Як і восени, автором навчальної програми був Джерн КРУГ, експерт ринку кіновиробництва і керівник стартап-підрозділу Кіноуніверситету, якому допомагали його колеги Пауль РІЄТ і Тольга ТОЛУН. Німецькі ментори відзначили високий рівень англійської мови українських учасників, їхню належну фахову підготовку. Це дало змогу отримати високу результативність упродовж спілкування та ефективність здобутків.

Отже, подякуємо Володимиру БОНДАРУ, начальнику міжнародного відділу, за організацію цього заходу, проведення якого стало можливим завдяки зусиллям Людмили НОВІКОВОЇ, доцента кафедри кінознавства Інституту екранних мистецтв, кандидата мистецтвознавства.

З нетерпінням чекатимемо на наступні зустрічі за участі здобувачів з п’яти країн, заплановані на кінець квітня на міжнародній платформі Кіноуніверситету.