3. Перемога на Міжнародному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва Ukraine Terpsichore 2024

Вітаємо студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого з перемогою!

10 березня 2024 року, у Києві, відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва Ukraine Terpsichore 2024. За участь у ньому наші студенти отримали перше місце в номінації “Мистецтво балетмейстера” рівень В (вікова категорія 22+).

Пишаємось нашими карпенківцями! На фото виступ “На межі” виглядає неймовірно!

Постановниця: студентка 3-го курсу факультету театрального мистецтва Юлія Денисова, яка вивчає режисуру балету під керівництвом старшої викладачки кафедри хореографії та пластичного виховання КНУТКіТ Ксенії Іваненко.

Виконавці: студенти-магістранти Ангеліна Мястковська та Олександр Михайловський (ОПП «Мистецтво театру ляльок», худ. керівник – заслужена артистка України Тетяна Сільченко).