КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


30 листопада 2022 р. // Стартували літературні вечори «Нотатки Карого» - новий проєкт студентів Інституту екранних мистецтв


Стартували літературні вечори «Нотатки Карого» -
новий проєкт студентів Інституту екранних мистецтв

Студенти Інституту екранних мистецтв КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого об'єдналися і створили поетичний клуб «НОТАТКИ КАРОГО» - ком'юніті однодумців, що живуть поезією.

Ініціатором та організатором івенту є Борис МАЛЮГА, студент 3-го курсу, який навчається за ОПП «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення» (художній керівник – Павло БОГДАН, заслужений журналіст України).

«Ідея про такі вечори зріла давно, але через пандемію та початок війни не вдавалось її реалізувати раніше. Ми отримали чимало запитів про те, що в нашому Університеті багато людей, які пишуть. Пригадую, що на першому курсі я й сам мав особисту потребу задекламувати свою поезію. Шукаючи подібні заходи в інших університетах, зрозумів, що є лише локальні андеграундні заходи куди здебільшого потрапити можна за знайомством.

В інтерв’ю з письменниками проєкту «Культ Карого», ми запитували, як вони просували свою творчість. Усі як один, говорили, що регулярно брали участь у різноманітних літературних зустрічах. Знаючи людей, яким цікаво декламувати поезію і мають бажання розвивати цю історію, я вирішив, що потрібно робити те саме.

Окрім літературних вечорів, які будемо робити двічі на місяць за участю студентів-акторів нашого Університету, плануємо публікувати поезію учасників на «Культ Карого». А також хочемо запросити на них поетів, письменників, видавців, публіцистів, журналістів для спілкування. Вони ділитимуться своїм досвідом, розповідатимуть, як починали і, можливо, будуть декламувати свої роботи.

Поезія – це боротьба. А нам є за що боротися! Я прагну, аби нашою сучасною поезією цікавились і цінували її. Тому, ми допомагатимемо молодим поетам реалізувати себе і вийти на літературну арену», - повідомив Борис під час пілотної зустрічі, яка відбулась 19 листопада 2022 р. в Anthill Space.

«На першому курсі навчання ти мало що створюєш. На другому розумієш, що треба щось робити, але немає можливості. І от на третьому - нарешті все сходиться.

Думаю ті, хто пишуть поезію хотіли б почути, як вона звучить у виконанні когось іншого. Давайте це зробимо! Можливо у видавців, яких вийде залучити, виникне бажання видати збірку поезії, що стане фіналом нашої історії», - додав Артем ЯКОВЕЦЬ, одногрупник Бориса та комунікаційник проєкту «Нотатки Карого».

Також Артем розповів про «Кіновесну», яку робив спільно з Вінницьким обласним молодіжним центром "Квадрат" у травні 2022 року. Тоді вдалось показати кращі короткометражні стрічки студентів КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого (учасників і переможців міжнародних кінофестивалів), для містян та внутрішньо переміщених осіб. Артем запропонував провести таку подію в рамках «Нотатків Карого» у Києві: «Раптом вийде – будемо грітися та дивитись класне кіно разом».

Наступна зустріч запланована на 3 грудня о 17:00
Тож організатори запрошують долучатися і провести перший вікенд зими в колі своїх та запрошеного митця - «Колоса» Сергія Мартинюка, поета, письменника, фронтмена гурту Фіолет.
Локація та сама - Аnthill Space (вул. Миколи Василенка, 7).

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/c1TiNi1

Слідкуйте за проєктом в інстаграм kult.karoho

Лонгріди подій публікуватимемо на сайті
та на офіційній
facebook-сторінці Університету


 


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co