7 травня 2021 р. // «Мюнхгаузен» привіз перемогу з Польщі!

«Мюнхгаузен» привіз перемогу з Польщі!

Безперечна перемога вистави «Мюнхгаузен» на VIII Міжнародному фестивалі українського театру
«Схід – Захід» (м. Краків, Польща), що відбувся наприкінці квітня 2021 року!

Вітаємо всіх причетних до цієї події, а саме: режисера-постановника вистави, доцента, завідувача кафедри мистецтва театру ляльок Неупокоєва Р.В., художника-постановника, викладача кафедри – Задорожню В.М., викладача з вокального співу – Вальчук Л.Д. та всіх наших випускників, які долучилися до втілення цього проекту, а також театр ляльок на Лівому березі Дніпра, який взяв цю виставу до репертуару!

Вистава підтвердила високий художній рівень кафедри мистецтва театру ляльок і здобула диплом в номінації
«Краща вистава серед театрів ляльок».