14 грудня 2019 р. // 12 грудня 2019 року відбулась чергова щорічна конференція, присвячена Дню прав людини "Права людини - 2019. Старі витоки, нові виклики"

Права людини: старі витоки, нові виклики

Відбулась щорічна конференція, присвячена Дню прав людини "Права людини-2019. Старі витоки, нові виклики", організована кафедрою суспільних наук.

В обговоренні нагальних питань взяли участь студенти Інституту екранних мистецтв Остроушко Юлія, Тимченко Лаура, Вдовиченко Олександра,
Плетенецька Олександра та інші.

Свою небайдужість засвідчили студенти різних спеціальностей, полеміка стихійно тривала навіть після офіційного підведення підсумків конференції.