18 Міжнародний студентський кінотелефестиваль "Пролог"

25 листопада 2013 року розпочав свою роботу 18-й Міжнародний студентський кінотелефестиваль "Пролог".

У фестивалі беруть участь кіношколи Білорусії, Болгарії, Вірменії, Італії, Молдови, Польщі, Португалії, Росії, України.

У рамках кінофестивалю його учасники покажуть кращі  студентські кінороботи. Тематика показів під час фестивалю передбачає  жанрову різноманітність. Також під час «Прологу» заплановані засідання керівників делегацій та серія круглих столів, присвячених широкому колу проблем розвитку театру і вищої мистецької освіти. Фестиваль буде тривати до 28 листопада.