Зміни у правилах подачі статті до Збірника

До уваги авторів

Збірника наукових праць «Науковий вісник Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого»!

На виконання пункту 2.9 Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 р. № 1111, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 листопада 2012 р. за № 1850/22162, разом з відповідним матеріалом для публікації у науковому виданні обов’язково подається стислий реферативний виклад статті англійською мовою об’ємом 1,5 сторінки формату А4 (шрифтом Times New Roman, кеглем 14, міжрядковий інтервал 1,5).

Реферативний виклад статті англійською мовою буде розміщено на веб-сторінці видавника – Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, що є обов’язковою умовою пункту 2.9 зазначеного наказу.

Звертаємо увагу, що статті без стислого реферативного викладу англійською мовою, прийматися до розгляду з метою публікації у науковому виданні не будуть! Просимо також не користуватися автоперекладачами мережі Інтернет, а здійснювати якісний переклад матеріалів.

Дякуємо за розуміння!

Редакційна колегія Збірника наукових праць «Науковий вісник Київського національного університету театру,

кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого»