28 січня 2024 р. //Участь студентів КНУТКіТ у міжнародному воркшопі «TEATR BRAMA» (Польща)

У січні студенти 3 курсу факультету театрального мистецтва Андрій Баландюк та Андрій Нещерет, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Акторське мистецтво театру та кіно» (художній керівник – народний артист України Богдан Струтинський), брали участь у міжнародному освітньому воркшопі «TEATR BRAMA». Організатор - міжкультурний незалежний театр BRAMA (Голенюв, Польща).

За словами студентів, поїздка запам’яталася не лише тренінгами, присвяченими експериментальному театру, а й знайомствами: серед учасників були митці та студенти з Греції, Іспанії, Туреччини і Румунії. Результатом воркшопів стало створення вистави за їхньою участю.

Мрія карпенківців – відвідати Інститут імені Єжи Ґротовського. Саме там свого часу проходив стажування художній керівник їхнього курсу. Побажаємо, щоб наступний міжкультурний обмін для хлопців відбувся саме у Вроцлаві. Від імені Університету дякуємо театру Brama за запрошення і гостинний прийом наших студентів!

Міністерство культури та інформаційної політики України