08 лютого 2024 р. // Студентам КНУТКіТ безкоштовно доступні кращі онлайн курси на платформах Coursera, Udemy, online Campus edX, Labster та інших

Студентам КНУТКіТ безкоштовно доступні кращі онлайн курси
на платформах Coursera, Udemy, online Campus edX, Labster та інших

Завдяки ініціативі Міністерства освіти і науки України, з метою підтримки освітньої і наукової діяльності закладів вищої освіти України в період воєнного стану, учасникам освітнього процесу в українських ЗВО відкрито БЕЗКОШТОВНИЙ та РОЗШИРЕНИЙ доступ до сучасних онлайн курсів від кращих світових експертів на платформах Coursera, Udemy, online Campus edX, Labster, користування Zoom Meetings for Education тощо. Наразі цією можливістю скористалось більше 100 тис. осіб.

Інформацію про кожну з платформ
розміщено на спеціально створеному ресурсі

* Зареєструватись та отримати безкоштовний доступ можливо винятково з корпоративних email адрес в домені knutkt.edu.ua

Міністерство культури та інформаційної політики України