Пам'яті Тернюка Петра Івановича
      14 лютого 2013 року відбулося спільне засідання двох випускаючих кафедр університету - театрознавства і організації театральної справи, присвячене  105-річниці від дня народження визначного педагога, талановитого науковця-театрознавця Петра Івановича Тернюка (1908-1982), автора численних публікацій у періодичній пресі, а також на сьогодні вже рідкісної монографії "Іван Мар'яненко" (1968).

Відкрила засідання перший проректор університету І.С.Кочарян. Із спогадами про життя і діяльність П.І.Тернюка виступили академіки Національної академії мистецтв - Безгін І.Д., Пилипчук Р.Я., професори - Кравчук П.І., Фіалко В.О. та  його учні  послідовники.