КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


27 січня 2024 р. // Візит очільниці платформи UAx, професорки Університету Конкордія Ребекки Дюкло та фотографа Девіда Росса


Візит очільниці платформи UAx, професорки Університету Конкордія Ребекки Дюкло
та фотографа Девіда Росса

Від 21-27 січня 2024 року в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого тривали зустрічі з представницею ради ELIA, очільницею платформи UAx, професоркою історії мистецтв Університету Конкордія (Канада) Ребеккою Дюкло та фотографом, лектором Естонської академії мистецтв Девідом Россом. Це вже другий візит наших колег до України. Попередній відбувся наприкінці вересня 2023 року.

У перший же день спілкування обговорювалися можливості розширення співпраці з ELIA та платформою UAx. Зокрема, тим студентам старших курсів, які розглядають можливості продовження свого навчання за кордоном Ребекка запропонувала розглянути магістратуру в Українсько-американському університеті Конкордія.

Також очільниця UAx зустрілась зі студентами-стипендіатами UAx Abakanowicz Fellowship Programme 2023. Карпенківці поділились враженнями про роботу над своїми проєктами спільно з німецькими наставниками. Нагадаємо, що комітетом програми, 2023 року було відібрано 6 студентів КНУТКіТ, які впродовж 2023-2024 н.р. отримують стипендію 2000€ та повний менторський супровід фахівцями сестринського Університету кінофільму «Конрад Вольф» у Бабельсберзі.

Упродовж тижня студентам Інституту екранних мистецтв пропонувалось ознайомитись із творчістю Девіда Росса, переглядаючи його фото- та відеороботи. Роботи Девіда досить часто виставляються в музеях і галереях Швейцарії, Канади та США, демонструвалися на численних кінофестивалях. Послухати про досвід професіонала було цікаво майбутнім кінооператорам та організаторам кінотелевиробництва. Після цього були організовані індивідуальні зустрічі з Девідом, під час яких студенти демонстрували свої напрацювання.

Вдячні проєкту UAx за підтримку студентів і мистецьких університетів України у важкі часи війни.
Цінуємо особистий візит представниці ради ELIA,
очільниці платформи UAx, професорки Ребекки Дюкло до України!

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co