30 листопада 2023 р. // Українські студенти в Іспанії: участь у міжнародному воркшопі в рамках проєкту «Ла Культура» театрального дуету Los Torreznos

Українські студенти в Іспанії: участь у міжнародному воркшопі в рамках проєкту
«Ла Культура» театрального дуету Los Torreznos

У травні 2023 року посольство Іспанії в Україні презентувало проєкт під назвою «Ла Культура» театрального дуету Los Torreznos. Організаторами проєкту був оголошений open-call серед студентів старших курсів спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» щодо участі у воркшопі, запланований на початок навчального року 2023–2024 рр. у Мадриді.

За результатами конкурсу іспанською стороною було обрано двох наших студентів: 3 курсу акторського мистецтва театру ляльок Іллю Мірошника (худ. кер. – доцент кафедри мистецтва театру ляльок, заслужений діяч мистецтв України Руслан Неупокоєв) та 4 курсу акторського мистецтва театру та кіно Гліба Городнічева (худ. кер. - доцент першої кафедри акторського мистецтва та режисури драми народний артист України Станіслав Мойсеєв).

Підсумком воркшопу став створений карпенківцями перформанс «Культура», який студенти презентували під час фіналу свого перебування в Іспанії. На початку жовтня проєкт був показаний у Львові, в рамках тижня Іспанії в Україні.

Ілля та Гліб повернулись не лише з враженнями від навчання та новими знайомствами, а й з готовим цікавим проєктом.

Нагадаємо, що Університет плідно співпрацює з Посольством Іспанії в Україні, починаючи з 2022 року. Першим спільним досягненням у листопаді 2023 стала прем’єра українсько-іспанської вистави «Життя – це сон» на сцені Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки за участю студентів КНУТКіТ.

Вдячні Посольству Іспанії в Україні та Управлінню культурних і наукових зв'язків (AECID) за підтримку творчої молоді!

Міністерство культури та інформаційної політики України